spolecna3Za úspěchem společnosti INTERTECH PLUS stojí dlouholeté získávání zkušeností v oboru výroby a zpracování recyklované pryže pro použití v oblastech týkajících se zvukových izolací, stavebnictví, průmyslu, transportu materiálu a výstavby sportovních zařízení. Od svého založení je společnost INTERTECH PLUS odhodlána nalézat řešení všeobecných problémů spojených s nežádoucím hlukem a vyvíjet produkty sloužící ke zlepšení kvality našeho života. S použitím moderních technologií a při neustálém rozvoji a vylepšování výrobních procesů máme ty nejlepší předpoklady vyrábět produkty z pryžových vláken nebo granulí s jedinečným využitím. I nadále pokračujeme v investování do vývoje nových materiálů a hledání inovativních řešení s použitím ekologicky nezávadných metod výroby s nízkým negativním dopadem na životní prostředí.

Kolejová doprava a dopravní sítě

Úzká spolupráce s týmy odborníků zabývajícími se kolejovou přepravou napomohla k vývoji speciálních antivibračních rohoží, kolejnicových absorbérů a protihlukových stěn, které napomáhají při eliminaci hluku přenášeného z podvozků vlakových souprav na povrchových a podzemních tratích. Jejich využití je možné pod štěrková nebo betonová lože nebo pro zvláště uzpůsobené systémy určené k instalaci na kolejnice.

Průmysl a stavebnictví

Firma INTERTECH PLUS nabízí komplexní systémovou řadu antivibračních rohoží CONIRAP, které přispívají ke zlepšování životního prostředí, pracovních podmínek zaměstnanců a významně prodlužují životnost strojů a konstrukcí budov. Antivibrační rohože Conirap jsou navrhovány jako neoddělitelná součást vlastních průmyslových zařízení, jako jsou lisy, kompresory, obráběcí stroje, a stejně tak zařízení s vysokou přesností a citlivostí. Naše společnost je již po mnoho let lídrem v oblasti dodávek izolačních materiálů pro stavby nových víceúčelových budov. Jsme schopni díky široké nabídce produktů, u kterých je zaručena špičková kvalita provedení, nabídnout mnohá řešení s odhlučněním problematických částí budov.

Sportoviště a dětská hřiště

Od počátku svého působení v oblasti vývoje povrchů pro dětská hřiště se zabýváme problematikou maximální eliminace možnosti úrazu na dětských hřištích. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli speciální pryžové desky, které vyhovují přísným požadavkům bezpečnostní normy EN 1177. Díky svým vlastnostem je tento výrobek vhodný nejen jako povrch na dětská hřiště, ale i jako povrch víceúčelových sportovišť včetně fitness center.

Dům a zahrada

Nabízíme řadu výrobků pro použití v běžném životě, např. zámkovou dlažbu vyrobenou z recyklované pryže, která je díky svým vlastnostem šetrnější ke kloubnímu aparátu než typická betonová dlažba. Taktéž sečení trávy bude díky použití pryžových zahradních obrubníků zase o něco jednodušší. V neposlední řadě vyrábíme i podložky pod domácí spotřebiče a zařízení (pračky, sušičky, tepelná čerpadla a klimatizace), které pohlcují hluk a vibrace a tím zabraňují přenosu těchto nežádoucích účinků do prostor a stěn bytu či domu.

Jiří Czepa

ředitel společnosti